Prvi dječji korteo

U Osijeku je 8. studenoga 2023. godine, na inicijativu djelatnika Osnovne škole Franje Krežme, organiziran prvi dječji korteo u Hrvatskoj.

Više o svemu pročitajte pod opširnije.

Dragi učenici, roditelji i ljubitelji nogometa,

s ponosom vam prenosimo vijest o povijesnom trenutku koji se dogodio u našem voljenom Osijeku – prvi dječji korteo u Hrvatskoj! Događaj je pokrenut na inicijativu djelatnika Osnovne škole Franje Krežme, s ciljem promicanja odgovornog navijačkog ponašanja, sportskog duha i ljubavi prema našem klubu i gradu. Ovim događajem htjeli smo postaviti temelje za buduće generacije navijača promičući pozitivne vrijednosti sportskog duha i stvaranjem okruženja gdje će djeca moći uživati u sportskom duhu bez obzira na ishod utakmica.

Atmosfera na ovom događaju bila je nevjerojatna! Gledajući djecu kako s oduševljenjem navijaju za svoj klub, osjećali smo pravu čaroliju nogometa. Nema ništa ljepše od toga da se najmlađi navijači uče cijeniti sportsku igru, poštovati protivnike i razvijati svoju strast prema sportu.

Djeca su bila doista fantastična na tribinama prikazavši nevjerojatan primjer odgovornog navijačkog ponašanja. Ovim putem pohvaljujemo sve učenike Osnovne škole Franje Krežme na ponašanju tijekom utakmice!

Hvala svima koji su podržali ovu inicijativu i pridružili nam se na ovom posebnom događaju. Nadamo se da će prvi dječji korteo u Hrvatskoj postati tradicija koja će promicati sportski duh i zajedništvo među svim generacijama.

objavio: Administrator   datum: 14. 11. 2023.